Vergelijk de laagste prijzen:
Hotel Ligo by HappyCulture
Algemeen
Bonjour Marseille! Begin je dag bij Hotel Ligo by HappyCulture met een lekker ontbijtje en trek daarna de stad in. Dwaal door het gezellige Le Panier en langs de Vieux-Port. Dit viersterren hotel is een fijne uitvalsbasis voor een stedentrip vol Franse gezelligheid!
Ligging & omgeving
Hotel Ligo by HappyCulture ligt in de Franse havenstad Marseille. Wandel in ca. 5 minuten naar Le Panier, een van de oudste wijken van de stad. Hier dwaal je door smalle straatjes vol cafés, boetieks en kunstgalerijen. Leuk weetje: de naam Le Panier betekent ‘mand’ in het Frans en verwijst naar de mandenvlechtwinkels die hier vroeger te vinden waren.
Een van de trekpleisters van Marseille is de Vieux-Port, op ca. 700 m van Hotel Ligo by HappyCulture. Wandel langs de kades, kijk uit over de haven en strijk neer bij een van de restaurants. Zeg je Marseille, dan zeg je Marseillezeep. Op ca. 1,5 km vind je het Marseille Zeepmuseum. Hier leer je meer over het maken en de geschiedenis van Marseillezeep. Extra leuk: je kunt er zelfs je eigen zeep maken!
Shopliefhebbers opgelet! Op ca. 2 km van Hotel Ligo by HappyCulture vind je Boulevard Longchamp, een van de drukste straten van Marseille. Snuffel tussen de winkels of strijk neer bij een restaurant of café. Liever wat cultuur snuiven? Bezoek de Notre-Dame de la Garde, op ca. 2,5 km. Vanaf het hoogste punt van de stad kijk je uit over Marseille en de Middellandse Zee.
Kamers
Hotel Ligo by HappyCulture biedt ca. 140 kamers. Deze zijn standaard voorzien van o.a. een tv, airco, gratis WiFi en een badkamer met bad en douche en toilet.
De deluxe kamers van Hotel Ligo by HappyCulture hebben mogelijk een luxere uitstraling. De superiorkamers zijn een slag groter en bieden een terras. Ze zijn naar wens te boeken met uitzicht. De deluxe appartementen bestaan uit een woonkamer en aparte slaapkamer. Ze zijn naar wens te boeken met een terras.
Faciliteiten
Hmm… tijd voor een lekker ontbijt! Schuif aan bij Hotel Ligo by HappyCulture en geniet op je gemak van al het lekkers. Als je boekt o.b.v. logies en ontbijt is deze eerste maaltijd van de dag bij de reissom inbegrepen.
Overige faciliteiten en diensten van Hotel Ligo by HappyCulture zijn o.a. een lobby met receptie en gratis WiFi in de openbare ruimtes.
LET OP: sommige faciliteiten en diensten van Hotel Ligo by HappyCulture kunnen door het weer of seizoen niet of minder beschikbaar zijn.
- Airco
- WiFi
Weer & klimaat
Omgeving
- Strand(500 m)
- Centrum(2,9 km)